28 Жовтня, 19:00 • Подiя

Презентація Віртуального музею наївного мистецтва

Презентація

Віртуальний музей — це одна з найважливіших частин Фестивалю наївного мистецтва. На його запуск з нетерпінням чекали й учасники, і команда проєкту. Онлайн-простір, у експозиційних залах якого зібрані кураторські виставки та музейні колекції. Візуальні розповіді про традиції й тенденції наїву та фонди українських колекцій аматорської творчості на одній платформі.

Під час презентації куратори платформи Pangram, на якій створено Віртуальний музей розкажуть про історію, можливості та функції віртуального виставкового майданчика. А куратори Фестивалю проведуть короткі екскурсії авторськими виставками та поділяться візіями про те, яким може бути сучасний віртуальний музей.

 

 

 

Онлайн
Учасники:
Катерина Рай
Співзасновниця та кураторка платформи Pangram.
Мистецтвознавиця, кураторка артпроєктів, дослідниця сучасного візуального мистецтва, членкиня конгресу активістів культури України.
Сергій Ніжинський
Співзасновник та куратор платформи Pangram.
Наталія Гнатюк
Співзасновниця та кураторка платформи Pangram.
Анна Войтович
Архітекторка Віртуального музею.
Дизайнерка архітектурної майстерні Павла Гудімова Я Дизайн.
Ірина Савченко
Кураторка музейного блоку «Аматорський театр».
Заслужена працівниця культури України, відмінниця освіти України, членкиня Національної спілки театральних діячів України, дійсна членкиня Міжнародної асамблеї діячів театрального мистецтва, кураторка артпростору «SKLO».
Станіслав Туріна
Куратор музейного блоку «Це чудовий вибір! Це чудовий вибір!»
Співзасновник та куратор незалежної творчої студії ательєнормально.
Петро Гончар
Куратор музейного блоку «Життя в раю», учасник культурологічної розвідки.
Художник, музеєзнавець, генеральний директор НЦНК «Музей Івана Гончара», дослідник та куратор проєктів традиційного наївного мистецтва.
Павло Гудімов
Куратор музейного блоку “Новий Наїв”, учасник культурологічної розвідки.
Засновник та куратор арт-центру «Я Галерея» у Києві та Львові, а також архітектурної майстерні «Я Дизайн», архітектор та дизайнер, музикант, видавець, колекціонер мистецтва.
Лідія Лихач
Кураторка музейного блоку «Ця любов — як нитка золота (присвята Ганні Готвянській)».
Засновниця й директорка видавництва РОДОВІД, колекціонерка, дослідниця та кураторка мистецьких проєктів, зокрема на тему українського наївного мистецтва.
Олександр Ляпін
Куратор музейного блоку «Вільні», учасник культурологічної розвідки.
Головний редактор редакції фотовідеоінформації агентства «Укрінформ», член Національної спілки фотохудожників України, художник-наївіст та дослідник міського наїву.